Sveiki!

Mūsų istorija ir kodėl Ekklesia.lt

Graikiškas žodis „ekklesia“ išvertus į lietuvių kalbą reiškia „sąšauka, surinkimas“. Būtent šis žodis vartojamas tose Naujojo Testamento vietose, kur lietuviškame vertime skaitome „bažnyčia“, pvz.:

„…pastatysiu Savo bažnyčią (ekklesia) ir pragaro vartai jos nepergalės” (Mt 16,18).

Daugeliui žmonių žodžio „bažnyčia“ prasmė siejasi su architektūriniu pastatu. Tačiau Naujajame Testamente bažnyčia vadinami žmonės, kuriuos savo tikslui pašaukė, surinko Dievas.

Kadangi žodis „ekklesia“ tiksliausiai nusako tai, kaip šiuo metu Dievas suburia žmones į bendruomenes – kalbėdamas į kiekvieno širdį ir įdėdamas norą siekti Jo tikslo, – šis pavadinimas buvo parinktas mūsų bendruomenei. Jos pradžia galima laikyti 2009 metų sausio mėnesį, kai pastorius Kastytis sekmadieniais savo bute su žmona, draugų šeima ir dar vienu žmogumi ėmė dalintis tuo, ką Dievas įdėjo į jo širdį. Laikui bėgant Dievas atvesdavo ir kitus žmones. Atsirado poreikis susirinkti dažniau, neformaliems pasisėdėjimams prie arbatos antradieniais ir Biblijos pamokoms ketvirtadieniais. Jau tų pačių metų viduryje pastoriaus namai nebegalėjo sutalpinti visų ateinančiųjų. Maždaug tuo metu ir buvo sutarta, kad nauja bendruomenė vadinsis Ekklesia.lt.

Savo Dvasia

Prisijunk

Raštas byloja, kad bažnyčia - pastatas dvasioje, todėl prisijungti prie bendruomenės, tai visų pirmą prisijungti širdimi. Jei skelbiama Evangelija nesukelia prieštaravimų, tuomet tai tavo dvasiniai namai. Raštas mus moko, kad puoselėtume bendruomeniškumą, tam tikslui ir rengiame surinkimus.

Sekmadieni ir kitomis dienomis

Susitikimai

Šiuo metu bendruomenės Ekklesia.lt surinkimai vyksta šiuose miestuose: Vilniuje, Kaune, Panevėžyje, Alytuje, Kėdainiuose. Dievas atveda neseniai įtikėjusius žmones ir jau patyrusius krikščionis, pasiruošusius tarnauti naujame dvasiniame prabudime visoje Lietuvoje

Mūsų komandos

Tarnautojai

Rašte aiškiai parašyta, kad Jėzus, kuris yra Bažnyčios galva, nenori mus matyti dvasiniais vaikais, bet nori mus ugdyti į visą Kristaus amžiaus pilnatvės saiką. Tam tikslui Jis paskyrė Bažnyčioje tarnautojus. Visų pirma Žodžio tarnai, antra kiti svarbūs patarnavimai.

Peržiūrėk
Subtitle

Ekklesia.lt tai bažnyčia ir dvasinė mokykla, kurioje ugdoma mūsų dvasia.

Some description text for this item

Kas toliau?

Augkime į Kristų!

Daugiau info tel. 865086004

Ekklesia.lt